درباره سعیم

برند سعیم در سال 1390 بعد از فارغ التحصيلي بنيانگذار آن در رشته مهندسي صنايع غذايي در ذهن ايشان شكل گرفت و در دوره اي به صورت سنتي بسته بندي ادويه جات را آغاز نمودند.

بنيانگذار برند سعيم كه به تنهايي و با سرمايه صفر فقط با توكل بر خداوند متعال و با الگوگيري از پدر بزرگوارشان كه نمونه بارز سخت كوشي و اميد براي جوانان مي باشند شروع به فعايت نمودند.

مهندس سعيد سيگاري همداني بنيانگذار برند سعيم نسل اول اين مجموعه خواهد بود و اميد دارد با توجه به مقتضاي زمان و شرايط جامعه و نياز هر دوره تصميم مهمي بگيرد، كه آن مهم پايه گذار مجموعه اي عظيم و ماندگار صنعت بسته بندي در آينده براي نسل هاي بعدي خواهد بود.

در اين مسير طولاني و دشوار همواره همراهي شما مصرف كنندگان عزيز از ابتداي فعاليت مجموعه تا به امروز بهترين و ارزشمند ترين سرمايه ما بوده و خواهد بود.

همکاران سعیم

مدیرعامل و بنيانگذار برند سعيم

سعید سیگاری همدانی

مدیر امور حقوقی و قراردادها

مریم سمنانی

مدیر آزمایشگاه ها و کنترل کیفی

الناز کریمی دستجردی

مشاور امور مالی

میثم رستمی

مدیر بازرگانی

عرفان رجب پور

مشاور فناوری اطلاعات

پوریا گیوری

چشم انداز

چشم انداز و هدف اين واحد صنعتي درخشش نام و نشان سعيم در عرصه بين المللي مي باشد تا همچنان بر تارک صنعت غذاي ايران در اذهان جاي گرفته و برند سعيم در حافظه بسياري از مردم خاورميانه باقي بماند كه اين امر تنها با استفاده از تجارب نسل هاي گذشته و انديشه و تدبير درست نسل آينده جهت عرضه محصولات باكيفيت با كمك خداوند متعال به ثمر خواهد رسيد.

 

اهداف ما

مجتمع صنايع غذايي سعيم ابتدا فعاليت خود را با بسته بندي سنتي ادويه جات و حبوبات شروع به كار نمود و حال اين واحد تصميم دارد بسته بندي مواد غذايي را به صورت صنعتي درآورده تا بتواند با تنوع و كيفيت بيشتر در محصولات و بسته بندي به روز رضايت شما مصرف كنندگان را جلب نمايد.

سعی ما، نماد ماست

“دانه اي بيچاره بودم زير خاک

دانه را دردانه كردي عاقبت”

پودر سیر
0%
زردچوبه
0%
فلفل سیاه
0%
فلفل چیلی
0%

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت به مجتمع صنایع غذایی سعیم تعلق دارد. ©
بازکردن پیام
1
اگر سوالی دارید آماده پاسخگویی هستیم.
مجتمع صنایع غذایی سعیم
می تونم کمکتون کنم ؟